Szukaj:

Nazwa projektu: „Poprawa energochłonności oczyszczalni w wyniku zmiany sytemu sterowania procesem napowietrzania”

krzyzZ głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 20.01.2017 r. w Warszawie, w wieku 75 lat zmarł po ciężkiej chorobie Profesor dr hab. inż. Ryszard Krystek.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne XI Międzynarodowe Seminarium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego GAMBIT, które odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2016 r. w Politechnice Gdańskiej. W tym roku mija 20 lat od pierwszego spotkania w ramach formuły GAMBIT i z tej okazji przygotowujemy specjalną edycję Seminarium, współorganizując je z Instytutem Transportu Samochodowego oraz Instytutem Badawczym Dróg i Mostów.

huberMaksymilian Tytus Huber ur. 4 stycznia 1872 w Krościenku nad Dunajcem, zm. 9 grudnia 1950 w Krakowie – polski naukowiec, inżynier mechanik.

Szanowni Uczestnicy Seminarium GAMBIT 2012

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przyjazd do Gdańska i aktywny udział w Seminarium GAMBIT 2012. Państwa obecność i wkład merytoryczny w program Seminarium są dowodem potrzeby organizowania tego typu forum wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie działań na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego w naszym kraju. Zgodnie z zapowiedzią zamieszczamy wnioski końcowe, które po konsultacjach z Państwem prześlemy do instytucji i organizacji odpowiedzialnych za brd w Polsce, z Prezydentem, Premierem i Ministrem Transportu.